Get Adobe Flash player

dewalt2015Značka DeWALT vám v pripravenej akcii ponúka množstvo elektrického náradia, ako vŕtačky, rozbrusovačky, búracie kladivá, píly a ďalšie. Nechýba ani široká ponuka nástrojov, ručného náradia a príslušenstva.

Všetko elektrické a akumulátorové náradie DeWALT má po registrácii na www.dewalt.cz/mydewalt predĺženú záruka na 3 roky (viac v letáku).

Akciová ponuka DeWALT 1-4 / 2016 (4,5 MB)

 

 

Bosch_T1_2016_SK.pdf

Atraktívna akcná ponuka pre profesionálnych užívatelov. V letáku nájdete produktové novinky a špeciálne akciové sady za atraktívne ceny.

Modrý rad Bosch: pre remeselníkov a priemysel.

BOSCH ponúka uťahováky, vŕtacie skrutkovače, rozbrusovačky, rôzne elektrické prístroje, vŕtacie a sekacie kladivá, vŕtačky, pokosové píly, chvostové píly, vysokotlakové čističe a ďalšie.

Leták akcia BOSCH 2016 / 01 (6 MB)

 

makita-kolazV akciovej ponuke nájdete vŕtacie a sekacie kladivá, búracie kladivá, elektronické príklepové vŕtačky, kompaktné a výkonné vŕtačky, motorové rozbrusovačky, elektronické rázové uťahováky, prestrihovače, uhlové brúsky, pokosové píly, okružné a ručné kotúčové píly, brúsky, klincovačky, priemyselné vysávače, kompresory, píly, rezačky a tiež rôzne sady elektrického a akumulátorového náradia.

Akciová ponuka platí od 1.1.2016 do 31.3.2016 alebo do vypredania skladových zásob.

Makita Január-Marec 2016 - časť 1 (5,8MB)

Makita Január-Marec 2016 - časť 2 (6,6MB)

Makita Január-Marec 2016 - časť 3 (5,8MB)

 

logo-gudeVybavte svoju firmu odolnými plechovými skriňami, kancelárskymi stolami, desiatovými skrinkami. V akciovej ponuke sú aj desiatové skrinky, vozík na náradie.

Neváhajte a nakupujte kovový nábytok od výrobcu GÜDE!

Kovový nábytok GÜDE - November 2015 (1,3 MB)

 
Viac článkov...