Get Adobe Flash player

logo-gudeVyužite novú jesennú a zimnú akciu na produkty GÜDE - elektrické ale aj ručné náradie za výborné ceny. V ponuke sú štiepačky dreva, drviče záhradného odpadu, píly, dvojkolesový malotraktor s množstvom príslušenstva, rôzne kotúčové píly, brúsky, ponorné čerpadlá, vŕtačky, nabíjačky batérií, zváračky, kompresory a množstvo ďalšieho náradie a prístrojov za výhodnú cenu.

GÜDE akcia JESEŇ - ZIMA 2015 (4 MB)

 
Bosch_T3_2015Atraktívna akcná ponuka pre profesionálnych užívatelov

Hladajte vo vnútri letáku produktové novinky a špeciálne akciové sady za atraktívne ceny.

Modrý rad Bosch: pre remeselníkov a priemysel. BOSCH ponúka uťahováky, vŕtacie skrutkovače, rozbrusovačky, rôzne elektrické prístroje, vŕtacie a sekacie kladivá, vŕtačky, pokosové píly, chvostové píly, vysokotlakové čističe a ďalšie.

Bosch pre remeselníkov a priemysel 3Q/2015 (4,5 MB)

 

makita-kolazV akciovej ponuke nájdete ektronické vŕtacie a sekacie kladivá, búracie kladivá, elektronické príklepové vŕtačky, kompaktné a výkonné vŕtačky, motorové rozbrusovačky, elektronické rázové uťahováky, uhlové brúsky, pokosové píly, okružné a ručné kotúčové píly, brúsky, klincovačky, priemyselné vysávače, kompresory, píly, rezačky a tiež rôzne sady elektrického a akumulátorového náradia.

Akciová ponuka platí od 1.10.2015 do 31.12.2015 alebo do vypredania skladových zásob.

Makita akcia - Október až December 2015 - časť 1 (8,2MB)

Makita akcia - Október až December 2015 - časť 2 (8,5MB)

Makita akcia - Október až December 2015 - časť 3 (6,7MB)

 

logo_promaV aktuálnej akcii nájdete sústruhy na kov alebo drevo, kotúčové a pásové píly, štiepkovače a drviče konárov, vŕtačky, brúsky, rozbrusovačky, akumulátorové a elektrické náradie, a množstvo iného náradia pre záhradu, alebo obrábanie dreva a kovu. Okrem toho je v akcii množstvo ručného náradia WORKSITE, ako kliešte, kľúče a podobne.

Akcia je platná od 5.10. do 30.11.2015 alebo do vypredania skladových zásob.

PROMA akcia Jeseň 2015 (2,5MB)

 
Viac článkov...