Get Adobe Flash player

logoV jarnom výpredaji nájdete pokosová píla, kotúčová píla, formátovacia píla, sústruh na drevo, hranová a valčeková brúska, zrovnávacia a hrúbkovacia fréza, dvojkotúčová brúska, drážkovacie a multiprofilové frézy, pomôcky pre stolárov, aku vŕtačky, ručné náradie, vrtáky a ďalšie. Do pozornosti dávame celosvetovo prvú olepovačku s napájacou aku batériou a podávače materiálu s šikovným servomotorom. Viac v priloženom letáku.

Platnosť od 29.4. do 15.5. 2016 alebo do vypredania zásob.

Jarný výpredaj IGM strojov a nástrojov 2016 (1,1MB)

 

dolmar-logoFirma DOLMAR vám na sezónu v roku 2016 ponúka množstvo kvalitného a osvedčeného náradia. V ponuke nájdete motorové a elektrické kosačky, motorové píly, krovinorezy, vyžínače, štiepače dreva, cirkuláre, drviče a množstvo iného náradia. V ponuke je aj množstvo príslušenstva a náhradných dielov.

Akcia je platná od 1.3.2016 do 30.9.2016 alebo do vypredania skladových zásob.

Ako si vybrať kosačku? Poradíme Vám!
Je niekoľko metód ako sa starať o svoj trávnik. Jedným z najlepších a najčastejšie používaných pomocníkov pri údržbe trávnikov sú práve kosačky. Ako si ale vybrať tú, ktorá je najvhodnejšia pre nás? Kedy sa oplatí priplatiť, alebo naopak ušetriť pri kúpe kosačky? V nasledovných riadkoch sa Vám pokúsime ozrejmiť celú problematiku a pomôcť sa zorientovať v kosačkách na slovenskom trhu. Viac v priložených letákoch...

Dolmar leták 03-09/2016 - Časť 1 (7,3MB)

Dolmar leták 03-09/2016 - Časť 2 (7,1MB)

 

dewalt2015Značka DeWALT vám v pripravenej akcii ponúka množstvo elektrického náradia, ako vŕtačky, rozbrusovačky, búracie kladivá, píly a ďalšie. Nechýba ani široká ponuka nástrojov, ručného náradia a príslušenstva.

Všetko elektrické a akumulátorové náradie DeWALT má po registrácii na www.dewalt.cz/mydewalt predĺženú záruka na 3 roky (viac v letáku).

Akciová ponuka DeWALT 1-4 / 2016 (4,5 MB)

 

 

Bosch_T1_2016_SK.pdf

Atraktívna akcná ponuka pre profesionálnych užívatelov. V letáku nájdete produktové novinky a špeciálne akciové sady za atraktívne ceny.

Modrý rad Bosch: pre remeselníkov a priemysel.

BOSCH ponúka uťahováky, vŕtacie skrutkovače, rozbrusovačky, rôzne elektrické prístroje, vŕtacie a sekacie kladivá, vŕtačky, pokosové píly, chvostové píly, vysokotlakové čističe a ďalšie.

Leták akcia BOSCH 2016 / 01 (6 MB)

 
Viac článkov...